Targi Technicznych Wyrobów Włókienniczych oficjalnie w kalendarzu imprez w 2013 r.

Find event
Publication date: 10 January
Targi Technicznych Wyrobów Włókienniczych oficjalnie w kalendarzu imprez w 2013 r.

Na początku stycznia 2013 r. został oficjalnie podpisany list intencyjny w sprawie utworzenia nowej imprezy - Targów Technicznych Wyrobów Włókienniczych. Sygnatariusze listu Politechnika Łódzka, Akademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku Białej, Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych, Instytut Technologii Bezpieczeństwa MORATEX, Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich, Instytut Włókiennictwa, Stowarzyszenie Włókienników Polskich, Instytut Badań nad Przedsiębiorczością i Rozwojem Ekonomicznym, Tricomed S.A., Stradom S.A. oraz Międzynarodowe Targi Łódzkie uznały ważne i celowe stworzenie nowej imprezy i jednocześnie przystąpiły do jej realizacji.

Targi Technicznych Wyrobów Włókienniczych mają być nowym, branżowym przedsięwzięciem kierowanym przed wszystkim do grona producentów i odbiorców specjalistycznych tekstyliów włókienniczych. Celem Targów jest wzmocnienie współpracy pomiędzy środowiskiem nauki i biznesu, a przede wszystkim promowanie nowoczesnych technologii włókienniczych, które wykorzystywane są coraz powszechniej w wielu gałęziach przemysłu.

Targi odbędą się w dniach 17 – 18 października 2013 w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ. Równolegle z targami odbędzie się konferencja naukowo-biznesowa INNOVATEX 2013, której celem jest przedstawienie aktualnego stanu wiedzy o technicznych wyrobach włókienniczych i perspektywy ich rozwoju w aspekcie zastosowania w różnych sektorach gospodarki. Konferencja to także doskonała okazja dla środowiska biznesu do zapoznania się z innowacyjnymi wyrobami i technologiami włókienniczymi.

Zorganizowanie w tym samym miejscu i czasie targów branżowych oraz konferencji naukowo-biznesowej daje możliwość całościowego zapoznania się z nowoczesnymi technologiami i wyrobami włókienniczymi oraz ich zastosowaniem w przemyśle.

CKW MTŁ zaprasza w dniach 17 – 18 października


   Back to news list

Current events

Obecnie w wirtualnej hali nie jest organizowane żadne wydarzenie. Skorzystaj z Kalendarium aby zapoznać się z listą wszystkich wydarzeń.

News