Wigilia Charytatywna w CKW

Find event
Publication date: 08 January
Wigilia Charytatywna w CKW

Pod koniec grudnia 2012 r. nowe Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ gościło prawie pół tysiąca Łodzian, dla których zorganizowano Wigilię Charytatywną.

Organizatorem corocznego spotkania było Radio Łódź, Caritas Polska i PCK oraz wiele innych organizacji pożytku publicznego i działających w Łodzi firm. Wśród zaproszonych na uroczystość Honorowych Gości znalazła się m.in. Pani Hanna Zdanowska - Prezydent Łodzi oraz Pan Witold Stępień – Marszałek Województwa Łódzkiego. Charytatywne święto zorganizowano w hali wystawienniczej Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego MTŁ. W uroczystej wieczerzy w hali A uczestniczyło 450 łodzian, którzy zostali wytypowani przez Caritas Polska, Polski Czerwony Krzyż i Miejskie Ośrodki Pomocy Społecznej. Wydarzenie wspierało ponad 100 wolontariuszy łódzkiej Caritas i łódzkiego oddziału PCK. Po podzieleniu się opłatkiem, wysłuchaniu kolęd i wieczerzy wigilijnej, uczestnicy spotkania otrzymali paczki żywnościowe. Charytatywna Wigilia Radia Łódź odbyła się już po raz 18. W tym roku po raz pierwszy w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich.


   Back to news list

Current events

Obecnie w wirtualnej hali nie jest organizowane żadne wydarzenie. Skorzystaj z Kalendarium aby zapoznać się z listą wszystkich wydarzeń.

News