MOTO WETERAN BAZAR

Znajdź wydarzenie
Data publikacji: 09 stycznia
MOTO WETERAN BAZAR

Już 19 stycznia w Centrum Konferencyjno - Wystawienniczym MTŁ (al. Politechniki 4) odbędzie się kolejny MOTO WETERAN BAZAR.

Moto Weteran Bazar to największa w Polsce impreza handlowo-wystawiennicza dla miłośników motoryzacji, kolekcjonerów i hobbystów. Łódzka giełda to miejsce, gdzie każdy może sprzedać, kupić, zamienić, zobaczyć: motocykle współczesne, zabytkowe i klasyczne, samochody zabytkowe i klasyczne, części, akcesoria, literaturę, ubiory, modele, pojazdy wojskowe, militaria, starocie i wszystko, co jest związane z dawną techniką. Moto Weteran Bazar to także tradycyjne miejsce spotkań osób o podobnych zainteresowaniach, okazja do wymiany doświadczeń, uzyskania informacji i fachowych porad. Podczas łódzkiej giełdy odbywają się pokazy kolekcji, muzeów i klubów, prezentowane są wystawy tematyczne.Moto Weteran Bazar organizowany jest w Łodzi od 1992 roku. Giełda odbywa się cztery razy w roku: na początku stycznia, maja, lipca i września.
Podczas każdej edycji swoją ofertę prezentuje ponad 700 wystawców, a imprezę odwiedza blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Europy.


Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat imprezy na stronie organizatora:
http://www.motoweteranbazar.com/


   Pokaż artykuły

Aktualne wydarzenia

Obecnie w wirtualnej hali nie jest organizowane żadne wydarzenie. Skorzystaj z Kalendarium aby zapoznać się z listą wszystkich wydarzeń.

Aktualności