O nas

Znajdź wydarzenie

Logo

ckw2.jpgExpo-Łódź to jeden z najnowocześniejszych obiektów targowych w Polsce. Obiekt, który został otwarty w lutym 2012 r., stał się nową targową wizytówką Łodzi. Expo-Łódź oferuje szerokie możliwości organizowania imprez takich jak targi, wystawy, konferencje, kongresy, pokazy mody a nawet nagrania telewizyjne. 

 

 

Na ponad 13000 m2 obiektu składa się 5700 m2 powierzchni wystawienniczej, 800 m2 foyer na parterze, 400 m2 foyer na II piętrze, 1000 m2 powierzchni konferencyjnej, VIP ROOM i PRESS ROOM oraz zaplecze gastronomiczne i parking na 200 samochodów z miejscami dla osób niepełnosprawnych i stanowiskami dla autokarów.

ckw1.jpgExpo-Łódź dysponuje nowoczesną i w pełni wyposażoną aulą na 459 osób oraz 4 salami konferencyjnymi o powierzchni 100 m2 każda. System mobilnych i dźwiękoszczelnych ścian umożliwia połączenie sal w jedną przestrzeń o powierzchni 440 m2, która może przyjąć nawet pół tysiąca Gości.

Powierzchnia wystawiennicza ma długość ponad 120 m, szerokość 48 m, 10 m wysokości użytkowej i pozbawiona jest wewnętrznych słupów konstrukcyjnych, co w połączeniu z mobilnymi i dźwiękoszczelnymi ścianami zapewnia niemal nieograniczone możliwości aranżacji hali wystawienniczej wg potrzeb Organizatora. Hala wystawiennicza wyposażona jest w kabiny do tłumaczeń symultanicznych.

Obiekt posiada najnowocześniejszą infrastrukturę komunikacji elektronicznej, bardzo dobrą akustykę i wydajny system klimatyzacji. Dzięki panelom solarnym, pompom ciepła oraz zastosowaniu naturalnego oświetlenia i oświetlenia typu LED, Centrum jest przyjazne dla środowiska naturalnego. 

Expo-Łódź oferuje możliwość skorzystania z innowacyjnego narzędzia promocyjnego pod nazwą vTargi. Dzięki vT użytkownicy otrzymują możliwość skorzystania z serwisu web, dedykowanego konkretnym imprezom oraz z platformy wirtualnej zapewniającej dostęp do szeregu usług związanych z organizacją, promocją i dostępem do imprez targowych. 

vtargi1.jpeg

Expo-Łódź jako pierwszy obiekt targowo-konferencyjny w Polsce oferuje takie innowacyjne rozwiązanie biznesowe. vT to znacznie więcej niż wirtualny spacer. Cały obiekt został zwizualizowany i zaprezentowany w sieci. Dzięki temu, odbywające się w Expo-Łódź targi stacjonarne są dostępne online. Klienci odwiedzający internetowe targi mogą zapoznać się z informacjami o imprezie, poznać zasady i regulamin wejścia, skontaktować się z Biurem Organizacyjnym wydarzenia, zobaczyć plan hali oraz zapoznać się z listą wystawców, czy przejrzeć materiały informacyjne na wirtualnych stoiskach targowych. Expo-Łódź jako pierwszy obiekt w Polsce oferuje również możliwość skontaktowania się z wystawcami za pomocą video-konferencji w czasie rzeczywistym. 

vTargi oferują dodatkowe możliwości dla Wystawców: prezentacja materiałów informacyjnych o Firmie na wirtualnym stoisku: opis, adres, materiały promocyjne i multimedialne. Dostępne są dwa typy wizualizacji stoiska: standardowa i VIP. Wystawcy mogą wybierać różne warianty kolorystyczne stoiska i wirtualne hostessy prezentujące materiały promocyjne, a nawet wgrać zaprojektowaną przez siebie wizualizację stoiska.

Na zindywidualizowanych wg potrzeb wirtualnych stoiskach Wystawcy mogą umieścić swój logotyp, dane firmy czy materiały promocyjne do pobrania. Z kolei wirtualni goście mają możliwość dodawania tychże materiałów do wirtualnej aktówki, tak samo jakby fizycznie zbierali materiały informacyjno-promocyjne. Sami wystawcy mogą na bieżąco zarządzać swoim stoiskiem: uruchamiać wideo-konferencje, uzupełniać materiały promocyjne i dodawać materiały multimedialne. Z kolei żeby uczestniczyć w wirtualnych targach jako Gość, wystarczy zarejestrować się na stronie vT (www.vtargi.pl), podając jedynie podstawowe dane: imię, nazwisko i adres e-mail. 

Wystawcy na czas targów otrzymują od Expo-Łódź nowoczesne laptopy, dzięki którym można prowadzić wideo-konferencje oraz komunikować się z klientem. Nad treścią przesyłanych danych czuwa moderator, który uniemożliwia publikowanie niepożądanych treści.

 

Aktualne wydarzenia

Obecnie w wirtualnej hali nie jest organizowane żadne wydarzenie. Skorzystaj z Kalendarium aby zapoznać się z listą wszystkich wydarzeń.

Aktualności